Čiernovodská (1)

Najbližšia brigáda – 18.8.2014

Milí susedia,

ďakujem všetkým, ktorí sa pravidelne zúčastňujete na našich brigádach a spoločne skrášľujeme našu mestskú časť. Vidím, že aj malé krôčiky dokážu veľa zmeniť. Naposledy sme spoločne zrekonštruovali detské ihrisko na Rajeckej ulici a výsledok bol úžasný. Detičky majú krajšie miesto, kde sa môžu do sýtosti vyhrať a mamičky už nebudú musieť prať hrdzu z vecí svojich detí. Teší nás, že aj za relatívne krátky čas sme dokázali opäť urobiť malú, veľkú vec. V konečnom dôsledku je naša Vrakuňa zasa o kúsok krajšia.

Týmto vás chcem pozvať na ďalšiu brigádu v našej réžii. Opäť sa vrhneme na ďalšie detské ihrisko. Máme v pláne zrenovovať preliezky na Čiernovodskej ulici.

Z vlastných prostriedkov prispejem pomôckami na všetky úkony, ktoré nás v tento deň čakajú. K dispozícii budú rukavice, farby, brusný papier, kliešte na odpad,  hrable, vrecia na odpad a všetko potrebné na vyčistenie a úpravu priestoru.

Stretneme sa cez týždeň, teda opäť netradične, v pondelok 18. augusta 2014  na Čiernovodskej ulici č.5, pred detským ihriskom o 15:00. Teším sa na Vás. Martin Kuruc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>