DSCN0705

Výlep letákov 26.8.2014

Už zajtra sa vidíme vo vnútrobloku na Bebravskej č.2. Dáme doporiadku ďalšie detské ihrisko. Vo vašom okolí nájdete letáky a tabuľky, ktoré vás pozývajú na túto milú akciu. Po brigáde budú všetky pútače na akciu na naše náklady odstránené. Tešíme sa sa vás! :) Pekný deň.

2 thoughts on “Výlep letákov 26.8.2014

 1. Dobry den p. Kuruc, rad by som sa spytal, ci to vecne olepovanie stlpov prispieva k bezpecnej, ci krajsej Vrakuni? Ked zdruzenie okrasluje okolie a popritom olepi reklamou stlpy verejneho osvetlenia a brany, na ktorych je nalepene ze nelepit letaky a reklamy a ja, ci domovy spravcovia to neustale musime strhavat (tu branu sme si menili my z nasich penazi), tak dospievam k nazoru, ze ide skorej o nieco ine. Predpokladam, ze sa skor jedna o politicky motivovani kampan ako realne okraslovanie… aj ked klobuk dole za tie opravene ihriska.

  • Dobrý deň pán Jonáš, ospravedlňujem sa za výlep. Je mi naozaj úprimne ľúto, že Vám spôsobujem problém. Ostatné dva týždne sme požiadali všetkých našich dobrovoľníkov, aby po brigádach VŽDY odstraňovali plagátiky. Problém vznika pri väčšom počte “nových” dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnia brigády jednorazovo, napríklad len vo svojom vnútrobloku. V každom prípade budúci týždeň odstránime plagátiky v našej dobrovoľníckej akcii. Pošlite mi prosím Vašu adresu , osobne spomínané plagátiky rád odstránim. Viete pán Jonáš, bývam vo Vrakuni a platím tu dane. Preto by napríklad celú situáciu pomerne elegantne vyriešil priestor v našich novinách. O tento priestor sme žiadali. Brigád by sa takto mohlo zúčastniť ešte viac ľudí a my by sme ušetrené prostriedky za výlep a tlač mohli investovať napríklad do nákupu rukavíc, farieb, vriec na odpadky atď. Tie noviny sú platené z daní, preto sme predpokladali, že máme legitímne pravo využiť ich priestor. Skrátim to, priestor sme nedostali.
   Pán Jonáš, ešte raz sa Vám ospravedlňujem a ďakujem za Vašu reakciu. AK budete mat chuť a čas, prídite niekedy na kus reči na ďalší náš zásah, rád sa Vám ospravedlním aj osobne.

   S hlbkou úctou
   Martin Kuruc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>