Blížiaca sa brigáda 27.8. 2014 – renovácia detského ihriska, vnútroblok Bebravská 2,

Milí susedia, 

patrí vám veľká vďaka za vašu podporu a účasť na našich brigádach. Možno ste už zaznamenali, že v  poslednej dobe sme venovali veľkú pozornosť detským ihriskám a je tomu tak, pretože to naozaj potrebujú. Už tretia brigáda v poradí bude opäť venovaná rekonštrukcii detského ihriska, okrem iného aj preto, že nás to naozaj baví. :)

Týmto vás chcem pozvať na ďalšiu brigádu v našej réžii. Vrhneme sa na detské ihrisko vo vnútrobloku na Bebravskej ulici.                       

Z vlastných prostriedkov prispejem pomôckami na všetky úkony, ktoré nás v tento deň čakajú. K dispozícii budú rukavice, farby, brusný papier, metly, kliešte a vrecia na odpad a všetko potrebné na vyčistenie a úpravu priestoru.

Stretneme sa už túto stredu, 27. augusta 2014 vo vnútrobloku pred detským ihriskom na Bebravskej ulici č.2 o 13:00. Teším sa na Vás. Martin Kuruc.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>