Upratovanie pešej zóny – blížiaca sa brigáda, streda 1.10.2014

Milí susedia,

ďakujeme všetkým, ktorí nás doteraz podporovali a podporujú. Spolu sme dokázali, že veci sa dajú meniť k lepšiemu, len treba chcieť. Všetkým zúčastneným na našich brigádach patrí veľká vďaka. V poslednej dobe sme venovali veľkú pozornosť detským ihriskám a zopár sa nám už podarilo krásne oživiť. Pre zmenu sme sa rozhodli ďalšiu brigádu venovať čisteniu našej mestskej časti. Tentokrát sa spolu postaráme o čistenie pešej zóny a jej okolia. Je to miesto, kde trávime svoj voľný čas. Mamičky tu kočíkujú svoje bábätká, deti sa naháňajú a ľudia posedávajú v kaviarňach. Chceme, aby toto miesto bolo pre všetkých čisté a bezpečné.

Týmto vás chcem pozvať na ďalšiu brigádu. Navlečieme si rukavice a vyčistíme spolu kúsok Vrakune.

Z vlastných prostriedkov prispejem pomôckami potrebnými na zber odpadu. K dispozícii budú rukavice, metly, kliešte, vrecia na odpad a všetko potrebné na vyčistenie a úpravu priestoru.

Stretneme sa úž túto stredu, 1. októbra 2014 o 16:30 na pešej zóne pred Mojou Samoškou. Teším sa na Vás.

Martin Kuruc. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>