DSCN0612

Brigáda 6.8. 2014 – Renovácia preliezok na detskom ihrisku na Rajeckej ulici

Takto vyzerá detské ihrisko po našom zásahu. Tentokrát nám počasie prialo a nepadla ani kvapka, takže nám nič nebránilo dať do poriadku detské ihrisko v náhradnom termíne. Napriek tomu, že sa brigáda konala v strede týždňa, účasť brigádnikov milo prekvapila. Stretlo sa nás 9 ľudí a s radosťou sme sa pustili do práce. Veľká vďaka patrí malému 5 ročnému chlapcovi, ktorý nám prišiel pomôcť spolu s jeho maminou, a veruže roboty sa nebál. Brúsil, čistil, natieral ostošesť. Rovnako, ako my dospeláci. Patrí sa ešte raz poďakovať pánovi Kurucovi z Optiky Kuruc, ktorý nám na túto brigádu zasponzoroval materiál. Ďakujeme všetkým, ktorý dnes prišli, pomohli nám s prerábkou ihriska a spoločne sme spravili pre deti na Rajeckej ulici krajšie miesto na hranie. Prajeme pekný deň. :)
 

One thought on “Brigáda 6.8. 2014 – Renovácia preliezok na detskom ihrisku na Rajeckej ulici

  1. Som obyvateľkou Rajeckej ulice. Dnes som išla okolo a videla som vás pri práci. Som vám za to veľmi vďačná a rovnako ďakujem za všetky vaše doterajšie aktivity vo Vrakuni. Pán Kuruc, myslím, že sa angažujete viac ako náš miestny úrad a bolo by fajn mať starostu ako Vy. Starostu, ktorý sa stará o našu MČ. Čo poviete? :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>